Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu

 

10 grudnia 2017 r.

 

 1. Sprzątanie kościoła: Marta i Michał Kaniewscy, Monika Lis, Bogusław Słowiński, Andrzej Słowiński, Katarzyna Klimczak, z ofiarą dołączyła Janina Posłowska.
 2. Praca: Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki.
 3. Zakończyła się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej po naszej parafii. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w peregrynację i pryjeli figurę pod swój dach. Niech Maryja wyprasza wszystkim, powierzającym swoje życie Jej wstawiennictwu wiele łask.
 4. Chorych odwiedzę w czwartek od godz. 15.00. Zacznę od Leśniówki. Proszę o pojazd.
 5. Są jeszcze świece „Caritas”. Zachęcam do wspierania przez zakup Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom.
 6. Zostały zamontowane drzwi do naszej świątyni. Koszt przeróbki, ocieplenia, futryny plus drewno potrzebne do tejże przeróbki to 8 tysięcy złotych.
 7. Dziękuję pewnej osobie, która pragnie ufundować witraż w nowej części kościoła. Dziękuję też pewnej rodzinie, która również pragnie ufundować witraż. Witraż do jednego fundują Róże Różańcowe.
 8. W przyszłą niedzielę radni przejdą za comiesięczną składką na rozbudowę kościoła. Także wtedy będą roznosić opłatki. Ofiara z opłatków przeznaczona jest na zakup żyrandoli do nowej części kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz indywidualnie na potrzeby rekolekcji.
 9. Dług parafii: nie zostały jeszcze wystawione wszystkie faktury za prace.
 10. W przyszły piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w parafii św. Wojciecha w Kielcach o godz. 19.00.
 11. W kalendarzu liturgiczny wspominamy: w środę św. Łucję; w czwartek św. Jana od Krzyża.
 12. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.